Bo marzenia się spełnia

mammoth-1095050_960_720

Bonjour !

Pamiętasz te czasy, kiedy byłaś małą dziewczynką ( lub małym chłopcem 🙂 ) i miałaś wielkie marzenie ?  Marzenie z serii – „mamo, tato, ono na pewno mi się spełni !” ? Kiedy z przejęciem opowiadałaś każdej napotkanej osobie, kim będziesz, jak dorośniesz, co będziesz miała i jak będziesz żyła ? Może chciałaś być aktorką, która zagra główną rolę w filmie, może piosenkarką, która występuje przed 100-tysięczną publicznością, a może chciałaś mieć duży dom na Hawajach ? Pamiętasz te marzenia ? Pamiętasz tą silną i niezachwianą wiarę w to, że to wszystko stanie się rzeczywistością, kiedy tylko odrobinkę podrośniesz ?

Ja też byłam taką małą dziewczynką. 🙂

Marzyłam, że zamieszkam w domku we Francji, nad samym Oceanem i codziennie rano będę jeździła rowerem po bagietkę. Będę miała francuskiego męża i urocze francuskie dzieci. Pamiętam z jakim przejęciem opowiadałam rodzicom o moich planach i jak bardzo oni w nie powątpiewali. 🙂 Pamiętam też z jakim zapałem uczyłam się języka francuskiego i z jakim przejęciem przeglądałam przewodniki po Krainie Moich Marzeń. Zresztą, to mi pozostało do dziś. 🙂

Wiesz co się dzieje z większością tych marzeń, kiedy z małej dziewczynki staniemy się dorosłą kobietą ?

Zapominamy o nich.

Z pamięci wylatują Ci obrazy, które całe dzieciństwo skrupulatnie malujesz w Twojej wyobraźni. Znikają potężne marzenia, których realizacji byłaś tak pewna. O które niejednokrotnie kłóciłaś się z najbliższymi.

Dlaczego tak się dzieje ?

Dopada Cię szara rzeczywistość, która w starciu z kolorowymi wyobrażeniami często zwycięża. Przyzwyczajasz się do zwykłego życia, do przeciętności i do myśli, że marzenia na zawsze pozostaną tylko marzeniami. A te z najmłodszych lat ulegają zapomnieniu.

A co jeśli można inaczej ?

Wiesz co się dzieje, kiedy przypomnisz sobie Twoje największe marzenie z dzieciństwa i pozwalasz by na nowo rozpaliło Twoje serce ? – Twoje marzenie się spełni.

Tylko zapamiętaj jedną zasadę : marzenia się nie spełniają- marzenia się spełnia. 😘

26 czerwca 2016 roku chwilę po 17:00 zamieszkam we Francji. 🙂 ❤

dream-840219_960_720

Spełnienia marzeń ! (dosłownie)


PS miło kupuje się bilet tylko w jedną stronę  ❤️

  

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s